Home » Eredmények 2008-2009

Eredmények 2008-2009

Bendegúz Verseny (Nyelvész) megyei döntő
1.osztály: Bogdán Nikolett 15.helyezés
Mizerák Kitti 28.helyezés
5.osztály: Kult Szilvia 21.helyezés
6.osztály: Szabó Franciska 3.helyezés
Virth Dominika 22.helyezés
Wágner Evelin 26.helyezés
Alapműveleti Matematikaverseny megyei forduló
4.osztály: Rittinger István 5.helyezés
Tóth Dávid 18.helyezés
5.osztály: Horváth Krisztián 2.helyezés
Kult Szilvia 19.helyezés
Nagy Nikoletta 20.helyezés
Tóth Tamara 23.helyezés
6.osztály: Szabó Franciska 1.helyezés
Virth Dominika 16.helyezés
Kalányos Zsófia 17.helyezés
Illés Ervin 18.helyezés
Wágner Evelin 23.helyezés
7.osztály: Kecskés Balázs 4.helyezés
Schmidt Eszter 5.helyezés
Vadas Anikó 8.helyezés
Csécs Barbara 9.helyezés
Rusznák Andrea 10.helyezés
Falvai Bálint 15.helyezés
8.osztály: Ivanics Lajos 2.helyezés
Rezi Tamás 7.helyezés
Katasztrófavédelmi Ifjúsági Verseny (Siófok)
Iskolánk csapata 3. helyezést ért el.
A csapat tagjai:
7.osztály Schmidt Eszter
7.osztály Józsa Kitti
8.osztály Horányi Viktória
8.osztály Reiter Réka
Kis mesemondók találkozója (Balatonföldvár)
1.osztály Szabó Zoltán bronz fokozat
Sportversenyek eredményei:
Alsós atlétika: 1 ezüst-, 2 bronzérem
Felsős atlétika: 1 ezüst-, 1 bronzérem
Fiú labdarúgás: II. korcsoport: 2. hely
Fiú labdarúgás: III. korcsoport: 3. hely
Kodály-vetélkedő (Nágocs)
7. osztály lány csapata („Pacsirták”) 1.heylezés
Csécs Barbara
Józsa Kitti
Schmidt Eszter
Vadas Anikó
7. osztály fiú csapata („Tücskök”) 4.helyezés
Falvai Bálint
Gulyás Gergely
Kecskés Balázs
Nagy Bálint
Dugonics András matematika verseny iskolai forduló
4.osztály: Rittinger István 1.helyezés
Fekete Melinda 2.helyezés
Bogdán Dávid 3.helyezés
5.osztály: Horváth Krisztián 1.helyezés
Nagy Nikolett 2.helyezés
Weisz Viktor 3.helyezés
6.osztály: Szabó Franciska 1.helyezés
Illés Ervin 2.helyezés
Virth Dominika 3.helyezés
7.osztály: Kecskés Balázs 1.helyezés
Csécs Barbara 2.helyezés
Vadas Anikó, 2.helyezés
Falvai Bálint 3.helyezés
8.osztály: Markovics Beatrix 1.helyezés
Csontos Gergely 2.helyezés
Horányi Viktória 3.helyezés
A Városi Könyvtár által a Biblia éve alkalmából szervezett bibliaismereti vetélkedő győztesei
1.helyezett: A hetedik osztály csapata:
Csécs Barbara
Falvai Bálint
Gulyás Gergely
Kreschka Viktória
Schmidt Eszter
2.helyezett: A hatodik osztály csapata:
Csató Eszter
Fésüs Melinda 5.oszt.
Illés Ervin
Kalányos Zsófia
Szabó Franciska
3.helyezett: A nyolcadik osztály csapata:
Horányi Viktória
Kovács Dominika
Papp Beatrix
Rezi Tamás
Völgyi Szilvia
A Tab és Környéke Evangélikus Egyházközség által a Biblia évében rendezett rajz- és fotópályázat eredményei
Rajz:
Gyermek kategória díjazottja:
1.osztály Kocza Bianka
Kamasz kategória díjazottja:
7.osztály Schmidt Eszter
Dicséret:
6.osztály Szabó Franciska
Fotó:
Kamasz kategória díjazottja:
8.osztály Falvai Bálint
A zalaszabari Sík Sándor Római  Katolikus Általános Iskola tanulmányi versenye:
Hittan:
Alsósok (csapatban) 3. helyezés
3.osztály Karakas Kitti
3.osztály Kovács Zsófia
4.osztály Meiszter Márk
4.osztály Tóth Dávid
Felsősök (csapatban) 1. helyezés
6.osztály Csató Eszter
6.osztály Virt Dominika
7.osztály Falvai Bálint
8.osztály Abonyi Tóth László
Matematika:
5.osztály Nagy Nikoletta 3.helyezés
7.osztály Kecskés Balázs 3.helyezés
6.osztály Szabó Franciska 1.helyezés
8.osztály Ivanics Lajos 1.helyezés
Rajz:
7.osztály Schmidt Eszter 1.helyezés